SEDICE


Ayuda a Sedice
Necesitamos tu ayuda para mantener Sedice funcionando.
Aceptamos donativos con Paypal:

Para ms informacin clica aqu


Conectado
Registro:

Apodo:
Contraseña:
Código de Seguridad: Codigo de Seguridad
Pon el código de seguridad:


Eres un usuario anónimo. Puedes registrarte aquí


145 conectados
142 anónimos
3 miembros

[más info sobre el foro]


Rincn del Autor
Conversa con el propio autor


NORMAS
NORMAS de comportamiento


Comentarios en leelibros
·Simbologa secreta de Perito en lunas de Miguel Hernndez
·Mangaka lgrimas en la arena
·Bocadillo de balas
·Lgrimas de sal
·Lgrimas de sal

Leer más...


Google Chrome
Si usas Google Chrome, prueba el tema de Sedice


PORTADA
·blog_ Crnicas Literarias: Resea: The Question. El Diablo Est en los Detalles, de Rick Veitch y Tommy Lee Edwards
·blog_ Crnicas Literarias: Resea: Abe Sapien. Volumen 1, de Mike Mignola, Scott Allie, John Arcudi y los Hermanos Fiumara
·blog_ Mi mundo como escritora: Estrenamos canal!: Historias de Laura ya tiene su primer relato
·blog_ Noticias CF: Antologa de relatos publicados en "Ficcin Cientfica"
·blog_ Noticias CF: Antologa en ingls de Flix J. Palma

Leer más...


Diario de Usuarios
[ Directorio de Diarios | Crear una Cuenta ]

Los usuario registrados tienen la opción de crear su propio diario y escribir comentarios.

Trycholog gdy pani pragnie być przyciągająca
Enviado el: 06-12-2018 @ 08:43 pm

Każda pani chce być interesująca. Wszelkie do tego dążą. Nie zmienia się to od wiekw. W jaki sposb jednakże zadbać o urodę, kiedy niestety lata nieuchronnie mijają? Na szczęście badacze o tym pomyśleli. W jaki sposb? A więc wymyślili nadzwyczaj efektywny sposb na wszelkiego typu zmarszczki. O co gra toczy się? Oczywiście o nic innego, jak tylko o spa krakw. Jest to oszałamiający wynalazek, z ktrego korzysta w tej chwili naprawdę niezwykle sporo kobiet. Co prawda, zabiegi nie należą może do przyjemnych, bo wiążą się z kilkoma zastrzykami prosto w twarz. Jakkolwiek za to potem jesteśmy w stanie się napełniać piękną oraz bez zarzutu napiętą skrą. Prcz zmarszczek zdarzają się rwnież przebarwienia twarzy. Z tym kłopotem boryka się w istocie wiele kobiet. Jednak i tutaj pomaga nam technologia. W ostateczności wystarczy jedynie przejść się do pierwszej bardziej odpowiedniej do Twoich wymagań apteki oraz nabyć szczeglną maść. Niedoskonałości znikną w jednej krtkiej chwili, a my będziemy się weselić ładną i gładką skrą. Zadbajmy o własną cerę, przecież to takie istotne dla każdego człowieka - pomoże w tym makijaż permanentny krakw. Co jest najistotniejszą wartością dla większości kobiet? Nad tym pytaniem na pewno nie wypada się długo zastanawiać. Jak wiadomo, jedną z najistotniejszych rzeczy dla przedstawicielek płci słabej jest nic innego, jak wyłącznie uroda. Każda z nas pragnie zachować jak najdłużej młodzieńczy wygląd. Kłopot w tym, że nawet po tej burzliwej młodości mogą wystąpić na naszej skrze pewne przypadłości, chociażby blizny po trądziku czy też przebarwienia zobacz medycyna estetyczna krakw. Na szczęście można sobie z nimi radzić w niezwykle prosty sposb, Wystarczy nabyć godziwą maść i kłopot mamy właściwie z głowy. Wypada także nie zapominać o częstym oraz systematycznym oczyszczaniu skry. Obecnie jest też ratunek dla skry, jaka ma liczne zmarszczki. Zmarszczek nie unikniemy, prędzej lub pźniej się pojawią. Można jednakże z nimi walczyć. Pomaga nam w tym botoks. Zabiegi nie są może celowo przyjemne, dla kogoś kto się nim poddaje, jednak należy przyznać, że efekty są w rzeczy samej fantastyczne oraz właściwie natychmiastowe.
Uneasy.gif


Ultima actualización el 06-12-2018 @ 08:43 pm


Ver Más
Ver Más
Perfil de Usuario
Perfil de Usuario
Create an account
Crear una Cuenta
Journal ©

Web site powered by PHP-Nuke

Web site engine's code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
server load avg:0.26 / php time:45 ms