SEDICE


Ayuda a Sedice
Necesitamos tu ayuda para mantener Sedice funcionando.
Aceptamos donativos con Paypal:

Para ms informacin clica aqu


Conectado
Registro:

Apodo:
Contraseña:
Código de Seguridad: Codigo de Seguridad
Pon el código de seguridad:


Eres un usuario anónimo. Puedes registrarte aquí


159 conectados
155 anónimos
4 miembros

[más info sobre el foro]


Rincn del Autor
Conversa con el propio autor


NORMAS
NORMAS de comportamiento


Comentarios en leelibros
·Oveja Mansa
·El Libro de las Sombras Contadas
·Soles de nostalgia
·Simbologa secreta de Perito en lunas de Miguel Hernndez
·Mangaka lgrimas en la arena

Leer más...


Google Chrome
Si usas Google Chrome, prueba el tema de Sedice


PORTADA
·blog_ Noticias CF: Fotos del GolemFest celebrado en Valencia
·blog_ Noticias CF: Portada y contenidos de la antologa de cf "Efemride"
·blog_ Noticias CF: Subasta de trajes y objetos de series de cf
·blog_Mar de tinta: Seoras que se empotraron hace mucho
·blog_ Noticias CF: Los replicantes de 'Blade Runner' protagonizan el da 29 la Noche Negra de Avils

Leer más...


Diario de Usuarios
[ Directorio de Diarios | Crear una Cuenta ]

Los usuario registrados tienen la opción de crear su propio diario y escribir comentarios.

Upiększanie przedmiotw przeprowadzane przy użyciu lasera
Enviado el: 08-01-2019 @ 01:47 am

Aktualnie lasery są nad wyraz często używane w rozlicznych branżach przemysłu, coraz to chętniej sięga po nie także dzisiejsza medycyna a rwnież kosmetologia. Jak się rwnież okazuje, nadzwyczajnie nadają się np. do zdobienia rozlicznych przedmiotw, a taka czynność generalnie znana jest jako grawerowanie laserowe. Światło lasera, podobnie jak w innych zastosowaniach, zarwno tutaj umożliwia rewelacyjną dokładność oraz pierwszorzędny image. Uzyskane wzory są rwnież niesamowicie solidne a także wytrzymałe na zmywanie czy też zmazywanie. Dzieje się tak dlatego, że grawer laserowy pali niezmiernie cienką powłokę na nawierzchni konkretnego produktu, jednakże na tyle grubą, iż wzr jest niezmiernie dobrze widoczny. Odcień zależy od typu konkretnego towaru - zazwyczaj będzie to szary lub czarny, ale mamy możliwość rwnież spotkać złote, miedziane, srebrne i multum innych. Podstawowym plusem, nadzwyczaj znaczącym jest całkowite bezpieczeństwo grawerowanych obiektw. Skoro takiego rodzaju obrbka nie jest mechaniczna, a przy użyciu wiązki światła, to grawerowanie laserem może być używane choćby przy niezmiernie kruchych produktach.
Grawery laserowe są głwnie stosowane do trwałego nanoszenia wzorw lub tekstw na najprzerżniejsze nawierzchnie. W szeregu przypadkw używa się grawerowanie w metalu, znakomicie się nadaje do tego celu aluminium, ale wykorzystywane są rwnież stopy stali i miedź. Laser bardzo dobrze radzi sobie także z rozmaitego typu tworzywami sztucznymi, z pewnością większa część z nich nadaje się wspaniale do takiego ozdabiania. Winyle, włkno szklane, a chociażby styropian czy guma - na tych surowcach mamy szansę wykonywać piękne wzory i teksty. Jednakowo poza tym, jak na ceramice, skrze a rwnież choćby szkle. Jeżeli rozchodzi się o wspomniany na końcu materiał, to coraz chętniej jest on stosowany do laserowego wyrabiania zdjęć. tym sposobem grawer na szkle ma szansę mieć postać pamiątki z wakacji, ulubionego zwierzaka, bądź cokolwiek innego. Tak naprawdę każda fotografia może być tak przerobiona, dając upiększanemu artykułowi niesztampowy, unikatowy wizerunek. Za pośrednictwem dzisiejszych urządzeń wystarczy na przykład przenieść zdjęcie i po paru sekundach wszystko będzie gotowe.
Pissed.gif


Ultima actualización el 08-01-2019 @ 01:47 am


Ver Más
Ver Más
Perfil de Usuario
Perfil de Usuario
Create an account
Crear una Cuenta
Journal ©

Web site powered by PHP-Nuke

Web site engine's code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
server load avg:0.27 / php time:13 ms